Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Telefon dinleme fantezisi :

Dün Danimarkalı 2 genç gazeteciye Türkiye'de basın özgürlüğünün durumunu anlatma maksadıyla başlayan konuşmam hakikaten elem ve keder veren biçimde sonuçlandı. Bir kere biri sarışın biri de esmer güzeli kalan genç hanımlar ağızları açık bana bakmaya başlayınca çoğalış durmam gerektiğini anlamıştım, ama bilirsiniz, duracak buna benzer değildim. Olayları İngilizce anlatınca bir başka lisan evreninin ek olarak insani kalan özgürlük standartları alanına girmiş olduğunuz için anlattığım birşeyler Türkçe'de durduğundan ek olarak çılgınca geliyordu kulağa. Bir ara olaylar iyice sarpa sardı ve 2 hanım ağzı bir karış açık bakarken onlara telefon dinlemesi fantezimi anlatırken buldum kendimi. Anlatırken farklılık ettim ki aslına bakarsanız ben bunu paylaşmalıyım. Belki sizin de dinlenme fanteziniz vardır, siz de anlatırsınız, kim bilir.

Uzun zamandır farkında olmadan düşünüyorum bunu. İçten derinden benim telefonumu dinleyen bir bireyin olmasını istiyorum. Ek Olarak doğrusu benim telefonumu dinleyenin bir bir birey olmasını, sadece onun dinlemesini istiyorum. Çünkü böyle komik derecesinde naif bir hissim var: Beni anlayacağını, hak vereceğini, seveceğini, sevmese dahi hürmet duyacağını düşünüyorum. Neyi, ne sebeple yaptığımın ayırdına varacağını sandığım buna benzer benimle beraber gülen, benimle beraber ağlayan bir telefon dinlemecisi (ne deniyor ki onlara?) olabileceğini hatta zamanı gelince bunun beklenmedik bir biçimde işime yarayacağına dair bir inancım var. Hikayenin iyiden iyiye fantastik kalan kısmı şu:
Beni ifade vermeye çağırıyorlar (iyimser biriyim an itibariyle ), ben de gidiyorum. Ben hali anlatmaya çalışıyorum, uydurma kanıtlar var ortada ve onlardan da saçma suçlamalar. Ve birden bakıyorum benim telefon dinlemeci "Durun!" diye bağırıyor, "Onu rahat bırakın!" Niyeyse büyük ihtimalle bir bayan olarak düşünüyorum benim telefon dinlemeciyi. Bu Şekilde düşünmek gizli sayılabilecek başka nedenlerle beni rahatlatıyor herhalde. Nihayet siyasi meseleler bir tarafa jinekoloğumla konuşmamı bir erkeğin dinlemesini istemem. Herhalde bu civarında dini hassasiyetleri kalan bir kesim bu tür incelikler gösteriyordur diye düşünmek istiyorum. Yapıyorlar mıdır acaba? Bayan adam ayrımı yani. Benim Düşünceme Göre yapılmalı. Neyse... Savcılık sahnesine geride dönelim. Bu bayan arkadaş son derece kahramanca geliyor ve konuşmaya başlıyor. Beni, kişiliğimi falan filan anlatıyor. Bir taraftan da gözlerinde yaşlar. Ben en zalim intikam fantezisi, bana kötülük yapan birinin herkesin içerisinde benden özür dilemesi kalan biriyim. Evet, üzgünüm . Durum o civarında acıklı. Dışarıdan efe göründüğüme bakmayın, intikamdan bunu anlayacak civarında saftoriğimdir. Neyse. Savcılık bu kadını dinliyor, çünkü girişi birçok dramatik. Ancak bir sonra elbette bitiminde ikimizin de başımız belaya giriyor ve niye çoğalış bilmiyorum ikimizi benzer hücreye koyuyorlar. Düşünsenize... Son 2 yıldır yaptığınız tüm konuşmaları dinlemiş biri. Benim diyen terapistten birçok ek olarak değerli bir dost, bir arkadaş sayılır. Bir Sonra konuşmaya başlıyoruz. Müthiş roman olurmuş bu. Fantastik tabii.

Bunları anlattım işte Danimarkalı kızlara. Ben şehvetle yaptığım konuşmamı bitirdiğimde ikisi de o bomboş sezlikleriyle ve bomboş gözleriyle bana bakıyordu. Bilirsiniz, anlaşılmamış aptalca bir şaka buna benzer duruyordum. Ne ki şaka değil bu işler. Ama insan aklı da bu şekilde bir şey, ne yaparsınız. En trajik zamanda kendini muhafaza etmek için içeride çalışan bir şaka makinesi var sanki. Ya da bilmiyorum, belki de bu delirmenin başlangıcı. Telefonunu dinleyenlerle ilgilenen fantezi filan, bilmiyorum. Emin dyönelme. Sizin yok mu örneğin yani bu şekilde garip birşeyler kafanızda? Hakikaten yok mu yoksa?

 
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz