Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Sus Ulan Polis Dinliyor :

Fox TV zabıta -adliye muhabiri Lokman Dağ ve Vatan Gazetesi zabıta muhabiri Savaş Akın'ın beraber kaleme aldığı "Tape'den Kodese: 'Sus Ulan Zabıta Dinliyor" adlı kitapta, zabıta operasyonlarındaki farklı ve komik telefon dinlemelerine yer verildi. Uğur Dündar, Yılmaz Özlisan, Doğan Şentürk, Gupse Özay, Burak Özçivit ve Zülfi Livaneli'nin övgüyle bahsettiği 192 sayfalık kitap, telefon dinleme olaylarında yaşanan trajikomik durumları içeriyor.

4 yıl süren arşiv çalışmaları sonucu olarak birçok sayıda araştırma dosyasında bulunan telefon kayıtlarının yani tapelerin komik ve şifreli kısımlarının öyküleştirildiği kitapta, Türkiye'nin fenomen mankenlerinden birini cezaevine götüren telefon görüşmeleri ilk kez yer aldı. Mafyanın öldürmeye götürdüğü kişiyi polisin operasyonu deşifre etmeden ne şekilde kurtardığının da anlatıldığı kitapta, organ kaçakçılarının komik halleri, PTT soyguncuları ile kendilerini seyreden zabıta aralarında geçen film buna benzer olaylar ve görüşmelere de yer verildi. Tekrardan kitapta, sahte evraklarla silah ruhsat çetesine başvuran bir iş adamının başına gelenler son derece komik ve eğlenceli halde okuyucunun beğenisine sunuluyor.


Postiga Yayınları etiketiyle çıkan kitaptaki telefon dinlemelerine takılan bir takım vatandaşların , "Abi telefonun dinleniyorsa kapat seni ben arayayım", "Alçak sesle konuş telefonlar dinleniyor", "Zamazingo deme şifreli konuşmaya giriyor, o zaman ne diyeyim esrar mı diyeyim" buna benzer diyalogları ise okuyucuyu gülümsetecek.

KİTAP İÇİN NE DEDİLER?

"Ayşe Arman, sevgili Yılmaz Özlisan'le röportaj yaparken benim televizyonculuğumu soruyor. Yılmaz da 'Uğur Dündar televizyonculuğun ZEUS'udur' diyor. Röportajın yayınlanmasından ardından bir takım yakın dostlarım bu tanımı kullanıp, bana takılmaya başladılar. Ben de şakayı sevdiğim için aldırmhamle.
 Bunlardan biri de sevgili Nedim Şener'di.  Sık Sık sık sık telefonla konuştuğumuz günlerin birinde Nedim aradığında 'Nasılsın Zeus?' dedi.
 Ben de şakayı devamı ettirerek 'Sağol Apollon sen nasılsın?' diye karşılık verdim. ... Nedim'in telefonda bana hitap ederken kullandığı 'ZEUS' tapelere 'deyyus' olarak geçmiş! Güler misin, ağlar mısın? ..." Uğur Dündar

 "Elinizdeki kitap, ülkemizde birçok acı ve üzücü anıları akla getiren 'telefon dinleme' olayına farklı bir boyut getiriyor. Yasal dinlemelerle hata örgütlerinin karanlık ilişkileri ortaya çıkarılırken, okuyucunun gülmekten kendini alamayacağı sahneler, diyaloglar sergileniyor. Telefonlarının dinlendiğini alim vatandaşların , buna bir önlem olarak, kısık sesle konuşmaları buna benzer mizah tonu çok yüksek yaşanmışlıklara yer veriliyor. Bu Gibi bir kitap insanların düşgücünden değil ancak hayatın içinden kaynaklanabilirdi. Çünkü hayat, düş gücünden ek olarak zengin. Kitabı okudukça bana hak vereceksiniz." Zülfü Livaneli

 "Gazetecilik için 'objektif' meslek denir. Oysa , fotoğraf makinesi'nden ibaret değildir. Telefon ahizesi'dir aynı zamanda… Çünkü, gördüklerimiz bazen flu olabilmektedir ama, duyduklarımız her an nettir. Türkiye gerçeğini kulak'tan anlamamızı sağlahemen yan, kahkahalarla okuyacağınız bir kitap bu." Yılmaz Özdil

 "Muhabir; muhtıra düşünür, muhtıra üretir... Habercilikte; özelllikle de tv haberciliğinde ne yazık ki dün yoktur bu sabah vardır. Ne var ki kanımca yaşama not yazmak de gerekir. Genç Ergen ergen ve yetenekli tv muhabirlerinin yazdıkları kitaplar beni birçok sevinçli ediyor. Aynı çatı altında çalış- tığım genç ve yetenekli haberci Lokman Dağ ve arkadaşı Savaş Akın, uydudan uçup gitmemesi gerekli olan verileri damıtarak kitaplaştırdı. Okuyunca güzel de ettiğini gördüm... Büyük Ihtimalle siz öte okuyucular da göreceksiniz ve de tebessümle okuyacaksınız." Doğan Şentürk
 
 
 "Telefon dinlemelerinin perde arkasında yaşananlar fıkra buna benzer olabiliyormuş. Okurken bu civarında da olmaz diyeceğimiz, tam bir statü komedisinin içerisinde buluyorsunuz kendinizi. Çabuk akan hayatın içerisinde size farklı duygular yaşatan eğlenceli bir kitap..." Burak Özçivit

 "Ben hep kulakmisafiri oldum. Hiç telekulak konuğu olmamıştım. Size okuyunca ne olur bilmem ama, benim gülmekten ömrüm uzadı kesinlikle ...  "

 
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz