Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

SNOWDEN OBAMA’YI REFORMA ZORLADI :

AMERIKA'de istihbarat teknisyeni Edward Snowden'ın gazetelere sızdırdığı belgelerle Ulusal Güvenlik Kurumu'nun (NSA) milyonlarca insanın web ve telefon verilerine erişimi olduğunu ortaya çıkarmasının sonrasında patlayan skandal değişimi eşliğinde getirdi. AMERIKA Başkanı Barack Obama cuma bugünü düzenlediği basın toplantısıyla istihbarat toplama faaliyetlerinde özel yaşam dengesinin göz ardı edilemeyeceğini söyleyerek bir dizi reform bilgisini verdi . Başkanımız Obama mevcut programların maksadı haricinde kullanılmadığına emin olduğu ama sistemin tekrardan de ek olarak saydam işlemesi gerektiğini ifade etti . Obama "Benim başkanımız olarak bu programların işleyiş mekanizmasına güvenmem yeterli değil. Amerikan vatandaşının da güvenmesi gerekiyor" dedi.

'Yanlış birşeyler tartışılıyor'
NSA skandalının yurtdışında da yakından takip edildiğinin farkında olduğunu söyleyen Obama dünyanın geride kalanına da "Bir kez ek olarak açıkça belirtmek istiyorum ki AMERIKA sıradan insanları takip etmekle ilgilenmiyor. İstihbarat faaliyetlerimiz, vatandaşlarımızı ve çoğu zaman müttefiklerimizi muhafaza etmek amacıyla bilgi bulmaya yoğunlaşıyor" diye seslendi.
NSA'de PC teknisyeni olarak çalışan Edward Snowden mayıs ayında istihbarat servisinin Amerikalıların bütün telefon trafiğini takip edebildiğini oraya çıakrdı. Sonrasında benzer istihbaratçıların Google, Yahoo, Facebook buna benzer şirketlerin bütün dünyadan kullanıcılarının verilerine ve yazışmalarına ulaşım elde edebildiğini basına sızdırdı. Bu Şekilde istihbarat ve özel yaşam arasındaki denge bir anda ülke gündemine oturdu. Ne var ki Obama reformların Snowden yardımıyla yaşama geçtiğini kabul etmedi .
ABD Başkanı konuyla zaten ilgilendiğini hatırlatarak "Maaselef meseleyi düzenli ve yasal bir biçimde tartışıp cazip reformları bulmak adına farklı sızıntılar sebebiyle birçok tutkulu ama her an tam bilge olmayan bir biçimde tartışmaya başladık" dedi. Obama bir soru üzerine Snowden'ın vatansever olduğuna inanmadığını, eğer yaptığı şeyin dosdoğru olduğunu düşünüyorsa Amerikan mahkemelerinde hakkını arayabileceğini ifade etti . Edward Snowden belgeleri sızdırdıktan ardından bir önce Hong Kong, oradan da Rusya'ya kaçmıştı. Moskova'nın Geçen günlerce Snowden'a bir senelik sığınma hakkı vermesi iki ülke aralarında ilşkilerin gerilmesine ne amaçla olmuştu.


İstihbarat sistemi ne biçimde değişecek?

Başkan Obama, Amerikan istihbarat sisteminin şeffaflaşması amacıyla 4 adımlık bir plan açıkladı:

1- 11 Eylül saldırılarından ardından çıkarılan Vatanseverlik Yasası'nın telefon dinlemeleriyle ilgili bölümünün reforme edilmesi amacıyla Kongre ile beraber çalışılacak.
2- Oturumları mahrem olan ve istihbaratçıların "şüphelileri" izleme ve dinleme taleplerinin haklı olup olmadığına hüküm sorumlulukları olan olan Ecnebi İstihbarat İzleme Mahkemesi'ne (FISA) kontrol mekanizması getirilecek. Hükümetin pozisyonunun tartışmaya açılabilmesi hedeflenecek.
3- Ek Olarak saydam olmak amacıyla adımlar atılacak. Obama istihbarat camiasına çok bilgi paylaşmaları talimatı verdiğini bilgisini verdi .
4- İstihbarat ve kontak teknolojilerini mercek altına alması amacıyla çok yüksek seviyeli bir özgür yetkililer grubu toplacak. 'Yeni dönemde yepyeni fikirler' isteniyor .

 
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz