Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

NSA casusları sevgililerini de gözetlemiş :

NSA, terörle uğraş bahanesiyle bütün yeryüzünde milyonlarca kişiyi dinlsabah, NSA personelinin bu casusluk teknolojisini kişiye özel gündemleri amaçlı de kullandığı ortaya çıktı.

(soL - Dış Haberler) Dünya çapındaki casusluk skandalıyla Haziran ayından itibaren dünya gündemine oturan AMERIKA Ulusal Güvenlik Teşkilatı (NSA), yepyeni bir skandalla ek olarak gündemde. Ortaya çıkan belgeler, NSA personelinin istihbarat örgütüne ait casusluk programını sevgillerini gözetlemek bunun için benzer kişiye özel amaçlar amaçlı de kullandığını gösteriyor.

Skandal, bir NSA çalışanının dokuz ecnebi bayanın konuşmalarını dinlemek amaçlı istihbarat örgütünün casusluk araçlarını kullandığı şüphesinin daha sonra ortaya çıktı. Kendisi de NSA çalışanı kalan adı açıklanmayan bir bayan , bu şüphesini üstlerine bildirince, örgüt içinde bir soruştırma başlatıldı. Araştırma sonucu olarak , söz konusu NSA çalışanının üstlerine farklılık ettirmeden 1998'den 2003 yılına civarında dokuz bayanın konuşmaları dinlediği satandı . Soruşturmayı yapan ekip ek olarak , asgari 12 NSA ajanının casusluk imkanlarını kendisinin hedefleri amaçlı faydalanarak terörist bir biçimde telefon görüşmelerini ve e-postaları izlediğini kaydetti .

Senato Hüküm Komitesinin Cumhuriyetçi üyesi Charles Grassley'nin, NSA'nın gözetleme yetkilerinin kötüye tüketimi ile ilgili aradığı rapor üst kısmına NSA Denetleme Dairesi Başkanı, "LOVIENT" olarak tanınan uygulamayı ortaya çıkarmıştı. Bunun Için yönelik , 2005 yılında bir çalışanın bilgi toplama sistemine giriş izni aldığı ilk gün önceki kız arkadaşının altı e-posta adresini sorguladığı tespit edilmişti.

Eski CIA çalışanı Edward Snowden'in, teşkilatın hem bir AMERIKA hem bir de ecnebi kişilerin telefon görüşmelerini ve e-postalarını topladığını ortaya çıkarmasının daha sonra casusluk teşkilatı, bütün yeryüzünde tepkilerin odağı haline gelmişti. Snowden'in sızdırdığı bilgilerle, NSA'nın ek olarak Meksika ve Brezilya hükümet başkanlarını, arasında Brezilyalı yakıt devi Petrobras'ın da olduğu kimi büyük şirketleri ve Washington'daki birçok sayıda büyükelçiliği ve ecnebi misyonu gözetlediği ortaya çıkmıştı. AMERIKA ise NSA'nın bu casusluğu terörle uğraş amaçlı yaptığını savunmuştu .

 
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz