Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Nokia E66 hazır casus telefon
Ürün Kodu
:
30881
 
Liste Fiyatı
:
1000.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
900 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
900 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 900 TL
 
 

 

Nokia E66 hazır casus telefon 2.El olup hemen kullanıma hazır olarak test edilip %100 garanti ile satılmaktadır.Kusursuz bir performans ile çalışan casus yazılım ile birlikte satışları devam Nokia E66 telefonlar ile hedef kişinin telefon konuşmlarında,ortam kayıtlarına gelen ve giden mesaj kayıtlarına varana kadar bir çok özellik ile kullabiliyorsunuz.

* 2012 Classic ( Full ) en ideal fiyat ve yazılım garantisiyle firmamızdan 12 taksit imkanıyla satın alabilirsiniz. 

* 2012 Classic ( Full ) casus telefon dinleme programını satın aldığınızda bir üst pakete sadece farkını ödeyerek paketinizi yükseltebilirsiniz. 

* 2012 Classic ( Full ) casus telefon dinleme programını ve Türkçe kullanım kılavuzu sipariş verdiginiz andan itibaren ortalama 20 Dakika Gibi Kısa Bir Sürede e-mail(e-posta) adresinize gönderilecektir.

 

  • Hedef kişi telefonda sim kartını değiştirse bile casus telefon dinleme programı 2013 versiyonu ile birlikte kendini hemen diğer sim karta entegre eder ve uzaktan kontrol edilen cep telefonuna sim kart değişikliğini kısa mesaj olarak bildirimini yapmaktadır.
  • Almış olduğunuz 2.el hazır casus telefonun kullanımı süresizdir.
  • Hedef kişinin yer tespitini sms ile yapabilirsiniz.Telefonu kullan kişinin yeri semt,mahalle ve şehir olarak size kısa mesaj olarak bildirilmektedir.
  • Kredi kartı ile 12 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.
  • İsteyen müşterilerimiz İstanbul'un İki yakasında bulunan ofislerimizde ücretsiz olarak deneyebilir yada şehir dışında bulunan müşterilerimiz yerinde kurulum ve eğitim hizmeti alabilirler

 

Casus Telefonlar İle Neler Yapılabilir?

İlk geliştirildiklerinde tek amaçları dinlemek olan  casus telefonlar günümüzde çok daha fonksiyonel ve becerikli hale gelmişlerdir. Bu cihazlar son derece önemli teknolojiler ile donatılmış olduklarından dolayı gelişen teknoloji ile eskiden hayal bile edilmesi mümkün olmayan pek çok çözümü mümkün hale getirmişlerdir.

Bunlardan en önemlilerinden biri ortam dinlemedir. Telefonun bulunduğu ortam artık kolayca dinlenebilmektedir.  Bunun yanı sıra geliştirilen en önemli teknoloji konum bilgisidir. Bu cihazı bulunduran kişinin anlık olarak konumu çok rahat bir biçimde bulunabilmektedir. Bunların yanı sıra gelen ve giden tüm kısa mesajlar oldukça rahat bir şekilde görüntülenebilmektedir. Sahip olunan cihazın özellikleri ile beraber pek çok önemli ve farklı teknolojiler de mümkün hale gelmiştir.

Casus telefonlar ile yapılabileceklerin sınırı bulunmamaktadır.  Her geçen gün yeni bir özellik ve yeni bir teknoloji daha keşfedilmektedir. Bu durum yazılım fiyatlarını belirlemektedir. Yazılımları seçerken de son derece dikkatli olmak gerekir. Çünkü pek çok yazılım tamamen işe yaramaz durumda olduğundan verimli sonuçlar vermemektedir.

 

Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
25613
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

Samsung Galaxy Android Casus Telefon Dinleme
Fiyatı : 1650 TL
Nokia E66 hazır casus telefon
Fiyatı : 900 TL
Casus Telefon Nokia 6220
Fiyatı : 650 TL
İphone 4s Telefon Dinleme Programı
Fiyatı : 1900 TL
İphone 5 Özel Casus Telefon
Fiyatı : 2700 TL
Samsung Sms Takip Programı
Fiyatı : 480 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz