Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Nokia E66 2.El Casus Telefon
Ürün Kodu
:
2
 
Liste Fiyatı
:
1000.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
799 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
799 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 799 TL
 
 

 

Nokia E66 2. El Hazır casus telefon maxi yazılım garantisi altından kredi kartına 12 ay taksit imkasını ile satın alabilirsiniz.Telefon tamamen hazır yüklü program ile birlikte gelmektedir ve isteyen müşterilerimiz ofislerimizde ücretisiz olarak deneme yapabilmektedirler.Gerek kullanım kolaylığı gerekse Telefon dinleme özelliğinde hiç bir kopma donma olmadan dinleme yapılabilir olması ile Nokia serisi en üst düzey performans veren telefon modellerinden biridir.


İstanbul Beşiktaş ve Üsküdar, İzmir Çankaya’daki, ofislerimize gelerek ürünlerimizi test edip satın alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz Türkiye’nin neresinde olursa olsun bizzat yerinize gelerek ürünlerimizi tanıtmaktan mutluluk duyacaktır.

 

Cep telefonu güvenlik için komple bir çözüm için herhangi bir uyumlu GSM cep telefonu ile ilgili yeni akıllı casus yazılım yükleyin.

 

Bizim tam Interceptor Suite aşağıdaki özellikleri içerir cep telefonu izleme için nihai casus yazılım paketi:

Özellikler

  • Spyphone - çevredeki sesleri ve konuşmaları dinleyin

  • Metin Kesişme - gönderilen tüm kopyalarını ve alınan kısa mesajları almak

  • Metin Alert - numarası dahil olmak üzere 'yapılan tüm aramaların Gerçek Zamanlı bildirim alma ve alınan

  • Boot / SIM değiştirme - SIM kart değiştiğinde hedef telefonu açıksa ve Gerçek Zamanlı bildirim alma

Interceptor Suite genel bakış

* Gelen ve giden metin mesajları almak 
* Yılında Dial ve civarı çevredeki dinle 
Hedef telefon açıkken * Hemen metin bildirimleri 
Damgalama * Saat ve tarih 
Hedef telefonu gelen bir arama alır * Hemen metin bildirimleri 
* Metin bildirim çağırıyordu sabit hat, cep ya da uluslararası sayısını gösterir 
* Anında metin bildirimleri zaman hedef telefonu çevirir giden bir çağrı 
* Metin bildirim sabit hat, mobil veya uluslararası numara çağrıldığını gösterir 
*% 100 yazılım çözümü 
* Kolay kurulum 
* Tüm GSM kapsama Kapakları 
* SMS komutu önceden tanımlanmış sayısını değiştirme 
SMS komut * Değişim stealth 
SMS komut * Uzaktan etkinleştirme ve Spyphone özelliği de-aktivasyonu 
SMS komut * Uzaktan etkinleştirme ve Metin Yakalama özelliği de-aktivasyonu 
SMS komut * Uzaktan etkinleştirme ve Boot / SIM değiştirme özelliği de-aktivasyonu 
SMS komut * Uzaktan etkinleştirme ve metin bildirimleri de-aktivasyonu 
* Uzaktan SMS komutu hedef telefonu yeniden başlatmanız 
* Uzaktan SMS komutu tamamen casus yazılım kaldırma 

Iletilen metinler * Resim günlüğü 
Önceden belirlenmiş bir sayıda * No günlük 
* Akıllı otomatik silme özelliği 
* Tamamen gizli yazılımlar 
* Kurşun geçirmez güvenilirliği 
* Geleceğe uyumlu teknoloji

Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
41287
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

Samsung Galaxy Ace Casus Telefon
Fiyatı : 1800 TL
Mesaj Takip Yazılımı
Fiyatı : 299 TL
Nokia 808 Casus Telefon
Fiyatı : 2,500 TL
Nokia N73 Telefon Dinleme 2.El
Fiyatı : 650 TL
Galaxy S2 Casus Telefon
Fiyatı : 2250 TL
İphone 4s Telefon Dinleme Programı
Fiyatı : 1900 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz