Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

 
 • Samsung Galaxy Android Casus Telefon Dinleme

  Ürünün Fiyatı : 1650 TL

   
  % 8
   

   
 • Nokia E65 Telefon Dinleme

  Ürünün Fiyatı : 650 TL

   
  % 13
   

   
 • Casus Telefon Nokia 6220

  Ürünün Fiyatı : 600 TL

   
  % 20
   

   
 • Galaxy S2 Casus Telefon

  Ürünün Fiyatı : 2250 TL

   
  % 10
   

   
 • Nokia 701 Casus Telefon

  Ürünün Fiyatı : 1000 TL

   
  % 9
   

   

Günümüzde casus telefonlar son derece gelişmiş bir teknojiye sahiptir.Adroid işlemcili telefonlar için uygulanan bu işletim sistemleri ile hedef kişinin telefonuna yüklenen yazılım ile uzaktan telefonun bir çok özelliğini kontrol etmeniz mümkündür.Hazır casus telefonlar bölümümüzde tamamen hazır sıfır olarak programların 2013 versiyonu yüklü 2 yıl garantili versiyonları ile birlikte alabilirsiniz.

 
Diğer Sayfalar:
Samsung Galaxy Android Casus Telefon Dinleme
Samsung Galaxy Android Yazılım,Maxi Yazılım uzmanlarının özel olarak Samsung telefonlar için kodladı...
Fiyat : 1650-TL
Nokia E65 Telefon Dinleme
Normal bir cep telefonu tüm özellikleri ile donatılmış, bu casus telefon şey ama normaldir. Birincis...
Fiyat : 650-TL
Casus Telefon Nokia 6220
Casus Telefon Nokia 6220 %100 gizli çalışarak hedef kişiyi dinleme özelliği
Fiyat : 600-TL
Galaxy S2 Casus Telefon
Galaxy S2 Casus telefon yazılımı güncel 2013 versiyonu ile satışları başlamıştır.
Fiyat : 2250-TL
Nokia 701 Casus Telefon
2.El Hazır veya Sadece program şeklinde satışları bulunan Nokia 701 Telefon dinleme yazılımı ile tel...
Fiyat : 1000-TL
Nokia N8 Casus Yazılım
2013 Versiyonu İle satışları devam eden Nokia Telefon dinleme yazılımı ile sadece telefon dinleme öz...
Fiyat : -TL
Nokia E66 hazır casus telefon
Nokia E66 hazır casus telefon 2.El olup hemen kullanıma hazır olarak test edilip %100 garanti ile sa...
Fiyat : 900-TL
Samsung Galaxy S3 Telefon Dinleme
Samsung Galaxy S3 kutusunda casus yazılım Pro Edition 2013 Versiyonu kurulmuş olarak sizlere teslim ...
Fiyat : 2650-TL
Samsung Galaxy Ace Casus Telefon
Samsung Galaxy Ace Hazır olarak casus yazılım yüklü bir şekilde müşterilerimize teslim edilmektedir....
Fiyat : 1800-TL
İphone 5 Özel Casus Telefon
İphone 5 hazır casus telefon full ediciton spy phone programı lisanlı olarak kurulmuş kutusunda sıfı...
Fiyat : 2700-TL
Nokia 808 Casus Telefon
Nokia 808 yüksek kaliteli hazır olarak sıfır kutusunda teslim edilcek şekilde hazır casus telefondır...
Fiyat : 2,500-TL
İphone 4s Telefon Dinleme Programı
İphone 4s için özel entegre edilmiş Maxi yazılım güvencesi ile satışları devam eden 2012 yılının en ...
Fiyat : 1900-TL
Samsung Galaxy S3 Telefon Dinleme
Galaxy S3 Casus telefon hazır 2 yıl garantili ile telefon dinleme,ortam dinleme özellikleri ile Full...
Fiyat : 2650-TL
 
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz