Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Galaxy S2 Casus Telefon
Ürün Kodu
:
 
Liste Fiyatı
:
2500.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
2250 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
2250 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 2250 TL
 
 

 

Galaxy S2 Casus telefon yazılımı güncel 2013 versiyonu ile satışları başlamıştır.2013 yılında casus yazılımlar için en çok kullanılan telefon modeli olan Galaxy S2 yüksek android teknoloji ile birlikte  çok daha fazla hızlı çalışmakta ve ortam dinleme özelliğinden kopma kesilme olmadan net dinleme yapabiliyorsunuz.

ÖZELLİKLERİ:

 • Telefon görüşmelerini dinleyebilme “Telefon dinleme”
 • Telefonun bulunduğu yeri dinleme “Ortam dinleme”
 • Gelen ve Giden SMS mesaj kayıtları
 • Gelen ve Giden Arama geçmişi
 • Konuşma süreleri tarih ve saat bilgileri
 • Baz istasyonundan bölge veya GPS nokta yer tespiti
 • İşlemlerin rehberdeki isim bilgisi
 • Sim kart değişikliği uyarısı ve bilgisi (Sim kart takip)
 • %100 Gizli tespit edilemezlik
 • Uzaktan kontrol
 • Java Destekli Arayüz
 • Mesaj filtresi
 • Görüşme özeti bilgisi
 • Ömür boyu çalışma garantisi
 • Sınırsız süre kullanım
 • Sınırsız olarak telefondan telefona aktarım hakkı

En son Samsung Galaxy S2 Cep Telefonu Casus Yazılım ile Android Samsung Galaxy S2 Telefon Spy

Eğer bu içeriği okuyan, Android cep telefonu Samsung Galaxy size casus S2 sağlayan yepyeni bir yazılım hakkında şansı duydum vardır.

Evet, S2 Android Samsung Galaxy kullanabilir ve evet o çalışır. Siz internet üzerinden farklı web sitelerinden alabilirsin. Yapmanız gereken tek şey kendi yazılım satın almak veya kiralamak, çeşitli yazılım web sitelerinden birini bulmak ise, web sitesinde bir hesap oluşturmak, genellikle bir USB portu aracılığıyla, kişisel makineye izlemek için gidiyoruz Android bağlayın ve programa indirmek cep telefonu. Bu kadar kolay!

Şimdi muhtemelen şirket sahibi ve örneğin aynı telefon planı ya da genç olanlar üzerinde durumda eşiniz gibi aile çalışanları ve üyeleri tarafından kullanılan Android telefonları casusluk olabilir. Artık sizin için kullanılabilir bilgiler şaşırtıcı.

Cep telefonu casus yazılım yapabilir nelerdir:

İlk olarak, telefon aracılığıyla yapılan ve alınan kaç aramaları görebilirsiniz. Bu karar numaraları, çağrı süreleri ve çağrı süresini içerir.Bir sayı numarasından adını göstermek için gidiyor telefonunuzun kişi listesinde yer devam ederse. Buna ek olarak, aynı zamanda basitçe herhangi bir bilgisayar üzerinden bir web sitesine giriş yaparak tüm bu bilgileri görmek yeteneğine sahip olacak.

İkincisi, cep telefonu casus cep telefonunuzdan gönderilen ve alınan videolar ile birlikte SMS, metin mesajları, hatta resim görmek için izin verir. Manifatura muhtemelen tabii en çekici bilgi olabilir, size mesaj gönderdi veya elde edildi anı bilmek yeteneği ve telefon mesajları gönderdiğiniz veya aldığınız numaralar olacaktır. Ve burada gerçekten harika bir parçası olabilir; Bu bilgilere ulaşabiliyorsunuz bile kullanıcı siler telefonunuzdan metinler.

Son olarak, Android Samsung Galaxy S2 'GPS CİHAZI yere gezgin yapabilirsiniz. Evet, cep cep telefonu casus cep telefonu yerini izlemek ve telefonun gerçek zamanlı olarak nerede olduğunu görmek için izin, Google'ın Yol Haritaları ile ilgili olduğunu gösterir.

Bazı üzerinde gezgin için yanlış olduğunu düşünüyorum Android telefonlar, ama sadece herhangi bir cihaz gibi, tüm teknoloji ve veri ile ne kadar bağlıdır. Birçok anne-baba, satın aldıkları ve onların çocukları verdiği Android telefonlar gizli ajan. Onlar çocuk, yanlış insanlarla takılıyor sexting, içme, içine ilaç yaptığını korkuyorlar ya da onlar kaybetti, hatta kaybolur almalısınız bulmalıyız. Ve daha anne daha genç ve daha küçük olan çocuklar için cep telefonları sağlayarak görünmektedir.

Orada hemen kimse casusluk başlamak için online bulunabilirlik cep telefonu seçenekleri çok sayıda casus vardır, ancak casus yazılım, sağ belirli bir senaryo için mi? Ne mal ve insanların birden çok daha iyi geliyor? Kendi üzerinde kontrol inceleme web sitesi cevap almak için. Android cep telefonu Samsung Galaxy S2 casusluk gerekir veya dokunun istediğiniz telefon başka bir tür var olsun?

 

Bu casusluk Samsung sms gelince iyi yöntem özel cep telefonu casus geçer. Alternatif kişi arıyor değilken mobil kaçmak ve daha sonra her iletişim yoluyla okumaktır. O kişi alakalı birşey siliyor eğer clueless bırakabilirsiniz eski yöntem oldu. Bir Samsung sms mesajları casusluk olduğunda casus yazılım çok daha iyi olmasının nedeni budur. Sonuçta app bu tür söz konusu cep telefonu üzerine yüklendiğinde size uygun akıllı telefon tüm faaliyet bir sekme tutmak için saat çalışacaktır.

Çok şey kişinin çöp veya koymak için karar vermişti olsun onların sms iletişimi görmek mümkün olacak olmasıdır. Hiçbir şey senden muhafaza edilecek ve bu tür uğraşırken temelde her zaman know olacak Samsung casus app . Bu makalede temel endişe birinin metin mesajları izlemek için olurdu rağmen aslında bu, bu araç ile alacak tek özelliği değildir kalır. Tüm casus yazılım emrinde olacak ek özellikler minimum seti ile birlikte geliyor.

Genellikle herhangi bir Samsung sms casus yazılım gibi kısa mesaj izleme gibi izleme cep telefonu gps sunacak kesinlikle bakarak değer. Birinin metin mesajları casusluk ve onlar size kendi faaliyetleri hakkında birlikte bulmacanın parçaları koyabilirsiniz sonra nerede biliyorsunuz Bu, çünkü genellikle. Sen kesinlikle sizin durumunuza bir kenar verecektir anlamaya sürece dokunarak, cep telefonu gibi karmaşık özellikleri gerekmez. Fiyat aralığı şimdi bu ek çan ve ıslık kadar 500 dolar daha az 50 dolar değişecektir unutmayın.

Bir Samsung telefon izlemek için nispeten ucuz bir uygulama arıyorsanız o zaman gerçekten Spy kabarcık bir göz atmalısınız. Bu program size ihtiyacınız olan bilgileri almak için gerekli temel fonksiyonları içeren nedeniyle sonuçlar açısından iyi teslim olmasıdır. Bu Samsung sms casus app özellikleri cep telefonu izleme, arama geçmişi günlüğü, e-posta durdurma, web tarayıcı geçmişi günlüğü ve aynı zamanda tam bir telefon iletişim bilgilerini içermektedir. Fiyatı $ 49.95USD ve bugün piyasada bulunan diğer markalar ile karşılaştırıldığında gerçekten oldukça ucuzdur.


Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
84497
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

Nokia N8 Casus Yazılım
Fiyatı : TL
Casus Telefon Nokia 6220
Fiyatı : 600 TL
Galaxy S2 Casus Telefon
Fiyatı : 2250 TL
İphone Mesaj Kayıt Programı
Fiyatı : 580 TL
Nokia 701 Casus Telefon
Fiyatı : 1000 TL
Nokia E51 Casus Telefon
Fiyatı : 680 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz