Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Samsung Galaxy Android Casus Telefon Dinleme
Ürün Kodu
:
100500
 
Liste Fiyatı
:
1800.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
1650 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
1650 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 1650 TL
 
 

 

Samsung Galaxy Android Yazılım,Maxi Yazılım uzmanlarının özel olarak Samsung telefonlar için kodladığı özel profesyonel bir pakettir.Bu paket ile kullanmış olduğunuz panelinizden bir çok filtreleme özelliği ile detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.Program tam otomatik olarak çalıştığından sizin hiç bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Sadece evinizde bilgisayarınızdan girerek bütün telefon kontrolleri nerde kimle ne yapılmış gibi bir çok detaylı bilgiyi öğrenebiliyorsunuz.

Samsung Galaxy Android Yazılım sayesinde hedef kişinin 1 yıl boyunca en çok hangi numaralar ile görüşme yaptığını sıralaya bilir,en çok kimlere mesaj attığını detaylı şekilde görebilirsiniz.Programın 2013 versiyonu ile genel en güncel özellik hedef kişi herhangi bir mesaj gelip silinmesi durumunda bile program 2 saniye içinte gelen veya giden mesajları kayıt altına alıcaktır.

* Hedef kisinin tum telefon gorusmeleri otomotik kayit olur. Size verecegimiz ozel kullanici adi ve sifreniz ile sesleri cok net bilgisayarinizdan dinleyebilirsiniz.

* Hedef kisinin tum rehber bilgisine ulasabileceksiniz.

* Hedef kisinin telefondan girdigi tum internet sitelerini gorebileceksiniz.

* Hedef kisi telefon gorusmesine basladigi anda bulundugu ortamin resmini cekecek ve bu resmi panelden gorebileceksiniz.

Casus Telefon İle Telefon Nasıl Dinlenir?

Casus telefonlar eskiden özel olarak tasarlanan ve üretilen cihazlardı ve çok kolay bir şekilde belli olurlardı. Ancak günümüzde  özellikle akıllı telefonlar geliştirilen yazılımlar neticesinde çok kolay bir şekilde telefon dinleme için uygun hale getirilebiliyor. Hemen hemen tüm marka ve modellere uygulanabilen bu tip yazılımlar genel olarak akıllı cihazlar ile çok daha verimli bir şekilde çalışıyor. Bu nedenlerden dolayı bu telefonları kullanmak çok daha avantajlı ve kolay.

Bu telefonlara yüklenen yazılım sayesinde hem gelen aramalar hem de giden aramalar çok iyi bir şekilde kaydedilebiliyor ve dinlenebiliyor. Her yazılımın farklı bir çalışma mantığı ve prensibi olabilir bu nedenlerden dolayı doğru yazılımlar ile doğru sonuçlar elde etmenin daha mümkün olduğunu da unutmamak gerekiyor. Casus telefonlar aynı zamanda  herhangi bir görüşme yapılmıyorken kolayca ortamda bulunan diğer sesleri kolayca dinleyebilir. Bu nedenle sıradan bir cep telefonu oldukça kompleks bir casus cihaz haline gelebilir ve çok rahat bir biçimde kullanılabilir.

 

Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
24695
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

Nokia E66 hazır casus telefon
Fiyatı : 900 TL
Nokia 701 Casus Telefon
Fiyatı : 1000 TL
Nokia E51 Casus Telefon
Fiyatı : 680 TL
İphone 5 Özel Casus Telefon
Fiyatı : 2700 TL
Casus Telefon Nokia 6220
Fiyatı : 600 TL
Iphone 5 Maxi yazilim
Fiyatı : 2700 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz