Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Nokia E65 Telefon Dinleme
Ürün Kodu
:
20056
 
Liste Fiyatı
:
750.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
650 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
650 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 650 TL
 
 

 

Nokia e65 2.El hazır bir casus telefon'dur.Bu telefon içinde kurulu olarak müşterilermize teslim etmekteyiz.Telefon ve yazılım %1000 garantili olup,isteyen müşterilermiz ofislerimize gelerek telefonun nasıl çalıştığını test edip görebilirler.Telefon programın 2012 versiyonu ile birlikte çalışmkatadır ve bir çok farklı özelliğie sahiptir.


İstediğiniz zaman casus telefon kimdeyse izleyebilirsiniz.

Normal bir cep telefonu tüm özellikleri ile donatılmış, bu casus telefon şey ama normaldir. Birincisi, kullanıcı herhangi bir zamanda casus telefon taşıyan kim bilmesini sağlar. 
Casus telefon gelen aramaları alır ve normal bir cep telefonu gibi giden çağrıları yapar. Ama bu özel bir casus sayısı ile programlanır ve bu özel numaradan bir çağrı aldığında, otomatik olarak herhangi bir zil ya da ışıkları olmadan yanıtlar ve sıradan bekleme açıksa gibi ekran görünür. Diğer casus telefon gibi özel özellikler yoktur.Ayrıca, bu cep telefonu aynı zamanda Infinity Verici katına kadar ve herhangi bir ülkede herhangi bir SIM kart ile birlikte kullanılabilir.

Biz de NOKIA, SIEMENS ve PANASONIC cep telefonu değiştirmek ve casus cep telefonları bunları yapabilirsiniz.

Ana Özellik:
 • Ağırlık: 92 g (BLD-3 batarya ile)
 • Boyutlar: 107 x 45 x 19mm, 76cc
 • EGSM 900, beş kıtada GSM 1800/1900 şebekeleri
 • Bantlar arasında otomatik geçiş
 • Entegre dijital kamera
 • Çözünürlük: CIF 352 x 288
 • Zamanlayıcı fonksiyonu (10 sn)
 • Objektif olarak kullanılan telefon ekranı
 • Resim saklamak ve düzenlemek için galeri
 • Video oynatıcı ve kaydedici (formatı: H.263)
 • Stereo FM radyo
 • Kapsamlı takvim
 • Otomatik tuş kilidi
 • Cüzdan 2.0
 • WIM (Kablosuz Kimlik Modülü)
 • Çalar saat
 • Kronometre
 • Geri sayım sayacı
 • Değiştirilebilir renk düzenleri

 

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
81340
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

Casus Telefon Nokia 6220
Fiyatı : 650 TL
Samsung Galaxy S3 Telefon Dinleme
Fiyatı : 2650 TL
Galaxy S2 Casus Telefon
Fiyatı : 2250 TL
Nokia E66 2.El Casus Telefon
Fiyatı : 799 TL
Samsung Sms Takip Programı
Fiyatı : 480 TL
Samsung Galaxy Android Casus Telefon Dinleme
Fiyatı : 1650 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz