Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Samsung Galaxy S3 Telefon Dinleme
Ürün Kodu
:
 
Liste Fiyatı
:
2700.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
2650 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
2650 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 2650 TL
 
 

 

Samsung Galaxy S3 kutusunda casus yazılım Pro Edition 2013 Versiyonu kurulmuş olarak sizlere teslim edilmektedir.İsteyen müşterilerimiz Yazılımı ve telefonda nasıl bir performans ile çalıştığını ücretsiz görebilmek için İstanbul'un 2 yakasında bulunan ofislerimizde ücretsiz olarak deneme yapabilirler.Program Samsung Galaxy S3 için özel kodlanmıştır böylece anlık olaray yer tespit özelliğini nokta atışı şeklinde bulabiliyorken ayrıca telefon görüşmelerini dinlerken hiç bir kopma donma yaşamıycaksınız.Ortam dinleme özelliği 5200 frekans ile kusursuz ortam dinleme yapabiliyorsunuz.Programın bir çok farklı özelliği ile işinizin çalışan personeli takip edebilir,çocuklarınızın kötü arkadaşlık yapmasına engel olabiliyorsunuz. 

Genel Özellikleri;

Telefon Dinleme:Samsung Galaxy S3 casus yazılım ile hedef kişi nerde olursa olsun anlık olarak yapmış olduğu tüm telefon görüşmlerinden haberdar olabilir ve bu telefon görüşmelerini otomatik olarak dinleyebilirsiniz.Program sizlere özel hazırlanmış sunucuları amerikada olan bir panel ile birlikte teslim edilmektedir.Bu panel yardımı ile takip edemediğiz telefon görüşmelerini aynı gün içinde yazılım otomaik olarak kayıt edicektir.

Ortam Dinleme:Casus telefon programı uzaktan kontrol yani Removo Control bulunduğu tüm ortamlardaki telefon görüşmlerini kayıt altına alıcaktır.Ortam dinleme özelliği 2013 versiyonu ile birlikte ses kayıt kalitesi çok daha fazla artmış ve aradaki farkı hemen anlıyabiliyorsunuz.İsteyen müşterilerimiz  sadece ortam dinleme paketlerini Samsung Galaxy S3 için yükletebilir.

 

 

Yer Tespit Özelliği:Özellikle Aile ve şirketlerin kullandığı bu özellik ile hedef kişinin anlık olarak nerde olduğunu harita bilgilerini kullarak Google Map üzerinden anlık olarak takip edebiliyorsunuz.Program 2012 versiyonunda  telefonu taşıyan kişinin anlık olarak yerini 1 metre kadar hata payı ile tespit etsede güncel olarak 2013 versiyonunda Samsung Galaxy S3 serisi için hazırlanan yazılımda nokta atışı ile yer tespiti yapmaktadır.Yer tespit özelliği %100 gizli olarak çalışmaktadır.Telefonu taşıyan kişi telefonu kendi özel teknik servisine götürmesi veya sim kart değişikliğinde bile program gizli olarak çalışmaya devam eder.Böylece Kişi Nerede Olursa Olsun Gps Takip Yazılımı Sayesinde Kolaylıkla Bulabilirsiniz.Yer tespit paketini isteyen müşterilerimiz sadece yazılımını tek olarak satın alabilmektedir.

 Gelen ve Giden Mesajların Takibi:Müşterilerimiz en çok merak ettiği özellik olan mesaj takip sistemi ile hedef kişi anlık olarak gelen tüm mesajların bir kopyası sizlerin uzaktan takip ettiği telefona bildirilmektedir.Ayrıca bu mesajlar daha sonra bir delil veya belge olması adına panelizde otomaik olarak saklayabiliyorsunuz.Hedef kişi gün boyunca kimler ile mesajlaştı belli tarihler arası en çok kimlerden mesaj geldiği gibi bir çok bilgiyi burdan öğrenebiliyorsunuz.

  • E-Mail Kayıtları
  • Telefonda Çekilmiş olan resim kayıtları
  • Garanti ve Eğitim Desteği
  • Sim Kart Değişiklik Uyarısı
  • Msn Görüşmeleri kayıtları
  • İnternet takip programı

Programları test etmek isteyen müşterilermiz İstanbul'un her iki yakasında bulunan ofislerimizde ücretsiz olarak programın testini yapabilirler.Yazılım ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz bizi telefon numaralarımızdan haftanın 7 günü 24 saat boyunca arayabilir. 

Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
48870
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

İphone 4s Telefon Dinleme Programı
Fiyatı : 1900 TL
Samsung Galaxy S3 Telefon Dinleme
Fiyatı : 2650 TL
Casus Telefon Nokia 6220
Fiyatı : 650 TL
Nokia E66 hazır casus telefon
Fiyatı : 900 TL
4G Telefon Dinleme Yazılımı
Fiyatı : 2300 TL
Nokia 701 Casus Telefon
Fiyatı : 1000 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz