Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Samsung Galaxy Ace Casus Telefon
Ürün Kodu
:
12256
 
Liste Fiyatı
:
2100.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
1800 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
1800 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 1800 TL
 
 

 

Samsung Galaxy Ace Hazır olarak casus yazılım yüklü bir şekilde müşterilerimize teslim edilmektedir.Telefon sıfır olup 2 yıl boyunca kvk garantisindedir. 

2013 versiyonu ile birlikte satılan telefon dinleme programı kusursuz performansı ile hiç bir kopma donma olmadan %100 gizli çalışmaktadır.Porgram full otomatik olarak çalışır ve size özel hazırlanmış panelden girerek programın yüklü olduğu telefonda kimle hangi saate ne konuşmuş,kimlerden mesajlar gelmiş,en çok kimden mail geliyor gibi bir çok farklı özelliği sadece bilgisayarınızın başında yapabiliyorsunuz.Satın almış olduğunuz telefon dinleme programı %100 garanti kapsamındadır ve tüm satışlarımızda bulunan casus telefonlar 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Bir bakışta ...

  1.      Gerekli hiçbir kurulum ile kullanıma hazır
  2.      Tam fonksiyonlu smartphone
  3.      Gizli casus özellikler
  4.      2 yıl satıcı garanti
  5.      TÜM ağlarda İşleyişi var ve Full Otomatik Panel
  6.      Ön ödemeli ve sözleşme SIM kartları ile çalışır
  7.      Uzaktan kontrol ve izleme
  8.      Ömür boyu ücretsiz teknik destek


Özellikler

1-) Kayıt Çağrı -Yazılım yüklü olan samsung galaxy ace telefondan gelen ve giden tüm aramaların bildirimini uzaktan kontrol ettiğiniz telefon  ile otomatik bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.Bu gelen ve giden çağrıları uzaktan kontrol ettiğiniz telefonda istediğiniz an dinleme yapabiliyorsunuz.Program ayrıca sizin dinleyemediğiniz telefon görüşmelerini otomatik olarak kayıt altına almaktadır.

 

2-)SpyCall(Ortam Dinleme) -Ortam dinleme özelliği ile Samsung galaxy ace bulunduğu ortamlardaki tüm sesleri ve insanlar arasında yapılan konuşmaları dinleyebiliyorsunuz.Uzaktan kontrol ettiğiniz telefon ile casus telefon programının yüklü olduğu telefonu sadece bir kez aramanız yeterli olucaktır.Bu aramalardan sonra yazılım yüklü olduğu telefonda hiç bir donmak kopma olmadan ortam dinleme yapabiliyorsunuz.

 

3-)Ses Kaydı - Tutanak tüm ses (arka plan ses ve konuşmaları) sizin telefonunuzda ya da bilgisayarınızda dinlemek için hedef telefonun mikrofonunu tarafından aktif edilerek kayıt yapma özelliği


4-)Video Kayıt -Casus yazılımın yüklü olduğu telefonda çekilmiş olan tüm teleofn görüşmelerini otomatik olarak görebiliyorsunuz.Programın sadece 2013 versiyonunda olan bu özelik ile aynı zamanda hedef telefonda çekilmiş olan fotoğraflarıda görebiliyorsunuz.

 

5-)Uzaktan Snapshots - hedef telefonu kameraları kullanarak sessiz şipşak resimler çekin ve web hesabı, e-posta ya da telefon bu görüntü göndermek.


6-)Metin Mesajları -Samsung galaxy ace çekilmiş olan bütün resimleri otomatik olarak görebiliyorsunuz.Telefon ile çekilmiş olan resimlerin bir kopyasıda sizlere otomatik olarak gelicektir.

Tüm gönderilen / metin mesajları (SMS) alınan Capture - onlar sonradan silinmiş olsalar bile. Bazı telefonlar, E-posta da yakalanır.


7-)Web Sitesi Etkinlik - Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ siteleri de dahil olmak üzere - tüm internet faaliyetlerini izlemek. Ziyaret ettiği siteleri ve tıklandığında bilin.


8-)Telefon Listeleri - Erişim telefon listeleri, arama günlükleri (gelen, giden ve cevapsız çağrılar), mesaj günlükleri (alınan, gönderilen) ve daha fazlası dahil olmak üzere ...


9-) Telefon Rehber - yeni kişiler veya bilgi eklendiğinde Access telefon ve adres-kitap iletişim bilgilerini ve olmayacak uyarılır. Numara arkasındaki kişi tanımlayın.


10-)GPS Konum -Hedef telefonu kullanan kişi nerde olursa olsun yer tespit özelliği ile anlık olarak bilgilerini Google Maps üzerinde görebiliyorsunuz.Bu bilgiler anlık olarak mahalle,cadde,sokak bilgilerine kadar ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz


11-) Uzaktan İzleme - Herhangi bir internet özellikli PC veya cep telefonu kullanarak bir web tabanlı portal üzerinden hedef telefonu Monitör veya raporlar ve uyarılar e-postayla ya SMS'd var.

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
21193
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

Nokia 701 Casus Telefon
Fiyatı : 1000 TL
Nokia E66 2.El Casus Telefon
Fiyatı : 799 TL
Nokia E65 Telefon Dinleme
Fiyatı : 650 TL
Nokia E51 Casus Telefon
Fiyatı : 680 TL
İphone Mesaj Kayıt Programı
Fiyatı : 580 TL
Casus Telefon Nokia 6220
Fiyatı : 650 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz