Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Nokia N73 Telefon Dinleme 2.El
Ürün Kodu
:
 
Liste Fiyatı
:
700.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
650 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
650 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 650 TL
 
 

 

Nokia N73 Telefon Dinlememe yazılımı 2.El olup teknik destek ve 1 yıllık yazılım destteği garantisi altındadır.Şimdi al kredi kartı ile 1 ay sonra öde kampanyası ile satışları devam eden Nokia N73 hazır casus telefonları Maxi yazılım ofislerinde ücretsiz olarak neyebilirsiniz.

NASIL ÇALIŞIR?

Nokia N73 Music Edition üzerinde casusluk için kullanılabilecek yöntemler casus yazılım ve yakalanan verileri depolayan bir sunucu bir kombinasyonu dayanmaktadır. Yazılımı yüklü ve Nokia cihazınızdaki gizlidir. Daha sonra iletişim, konum ve diğer verileri izlenecek yakalar ve gizlice smartphone internet bağlantısını kullanarak sunucu her şeyi gönderir.

UYUMLU YAZILIM

Aşağıda Nokia N73 Music Edition ile yazılım sistemlerinin uyumlu tüm casus telefon bulabilirsiniz:

Casus yazılım işlevleri önceden yüklenmiş ve ihtiyaçlarınıza uygun aktivasyon SMS mesajları bir çift, bu yüzden başlarken çok kolaydır göndermek meselesidir. Yazılım uygulaması işletim sistemi içinde gizlenmiştir ve bu nedenle tamamen gizli ve sıra operasyon kesinlikle gizli olduğunu.

Bir kez aktive gözetim özellikleri uzaktan erişilen ve bir başka cep telefonu ile kontrol edilebilir. Güçlü casus özellikleri kontrol etmek Komutları SMS ile casus telefon gönderilir, bu nedenle düzenli 6120 cep telefonu erişimi ve bir online izleme platformu üzerinde kayıt olmaya gerek yok için bir gereksinim yoktur.

Özellikler :

 • Nokia N73 Telefon (Grade A Yenilenmiş) casus telefon önceden yüklenmiş özellikleri ile birlikte
 • Kutunun dışında kurmak için Basit
 • Başka bir cep telefonu uzaktan casus telefon kontrol
 • Casus uygulama telefonun işletim sistemi gizli ve operasyon tamamen gizli olduğunu
 • Spy Bug - telefonun çevre çevreleyen içine dinle
 • Spy Metin - tüm gelen ve giden SMS mesajlarının kopyalarını gönderir
 • Spy Uyarısı - çağrı casus telefon tarafından yapılan veya alınan bir SMS ile bildirir
 • Spy Çağrı - 'canlı' aramaları (normalde bir sözleşme demektir ağ üzerinde etkin gerektirir arama konferansı,) içine dinle
 • Spy izle - Yer (istek sırasında şebeke kapsama tabi) yakın telefon direği esas koordinatları ver
 • Spy Boot / SIM - telefon SIM kartta veya eğer açıldığında SMS ile bildirir değiştirilir
 • Verilen Nokia N73 telefonu herhangi bir ağ SIM kart kilid


Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
76303
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

Casus Telefon Nokia 6220
Fiyatı : 650 TL
Nokia 808 Casus Telefon
Fiyatı : 2,500 TL
Nokia E65 Telefon Dinleme
Fiyatı : 650 TL
Nokia N73 Telefon Dinleme 2.El
Fiyatı : 650 TL
İphone Mesaj Kayıt Programı
Fiyatı : 580 TL
Samsung Sms Takip Programı
Fiyatı : 480 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz