Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

İphone 4s Telefon Dinleme Programı
Ürün Kodu
:
1001
 
Liste Fiyatı
:
2750.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
1900 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
1900 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 1900 TL
 
 

 

İphone 4s için özel entegre edilmiş Maxi yazılım güvencesi ile satışları devam eden 2012 yılının en çok satan ve kullanılan casus telefon programıdır.Bu programın kullanıcılar açısından bu kadar olumlu yorum almasının en başlıca sebebi yazılımın telefon dinleme özelliğini hiç bir donma,kopma olmadan net bir şekilde dinyebilirsiniz.Yerinde  kurulum ve eğitim desteği ile satın alabilceğiniz İphone 4S hazır casus telefon kredi kartı 12 veya 24 ay taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.


Ortam Dinleme Özelliği

Hedef telefona yüklenen Fm Casus yazılım ile uzaktan kontrol ettiğiniz telefonun mikrofon ayarlarını gizli bir şekilde aktif ederek  bütün ortamdaki görüşmleri net olarak dinyelebilir ve otomatik olarak kayıt altına alabilirsiniz.Ortam dinleme en çok çocuklarını kötü arkadaşlıklardan korumak isteyen aillerin tercih ettiği bir yazılımdır.


Gelen E-Mail Kayıtları

İphone 4s hazır casus telefon her türlü özelliğini uzaktan kontrol edebiliyorsunuz.Bunun en güzel örneklerinden bir tanesi gelen ve giden tüm E-mail kayıtlarına uzaktan görebilme imkanıdır.


Diğer Özellikler;

  • Ortamdaki sesleri kayıt etme özelliği
  • Telefon Dinleme
  • Gelen ve Giden Sms Takibi
  • Yer Tespiti
  • Gelen E-Mail Kayıtları 
  • Messenger Kayıtları
  • Sim Kart Değişiklik Bilgisi
  • Cihaz Değiştirme Hakkı

 

Telefonda kullanulan Mobil Spy Apple İphone dünyanın en iyi ve ilk casus telefon yazılımıdır.2013 yılında yeni teknoloji olan 4G hızıyla çalışmaktadır!!Programın ayrıca yeni versiyonun da hedef telefon ile çekilmiş tüm resim ve videoları takip edebilirsiniz.

Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
22348
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

Mesaj Takip Yazılımı
Fiyatı : 299 TL
İphone 5 Özel Casus Telefon
Fiyatı : 2700 TL
Nokia E66 hazır casus telefon
Fiyatı : 900 TL
Nokia 808 Casus Telefon
Fiyatı : 2,500 TL
Samsung Sms Takip Programı
Fiyatı : 480 TL
İphone 4s Telefon Dinleme Programı
Fiyatı : 1900 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz