Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Samsung Galaxy S3 Telefon Dinleme
Ürün Kodu
:
1000
 
Liste Fiyatı
:
3250.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
2650 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
2650 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 2650 TL
 
 

 

Galaxy S3 hazır olarak maxi yazılımın Pro Edition Telefon dinleme programının 2013 versiyonu yüklüdür.İsteyen Müşterilerimiz avrupa'nın 2 yakasında da bulunan ofislerimizde ücretsiz olarak deneme yapmaya gelebilirler.Programın 2013 versiyonu ile artık hiç bir donma,kopma olmadan sınırsız bir şekilde net ortam dinleme yapabiliyorsunuz.Yazılımı sadece telefon dinleme veya ortam dinleme özelliğine sahip değildir!!!Programı bir çok farklı özelliği iş yerinizde iş takibinde kullabilirsiniz.

 

Genel Özellikleri;


Telefon Dinleme:Hedef kişinin telefonuna yüklenen yazılım ile birlikte tüm konuşmalarını 7/24 uzaktan kontrol etiiğiniz telefon ile dinleyebilceğiniz gibi ayrıca program tam otomatik bit şekilde çalışır ve bütün konuşmaları kayıt altına alır.Böylece dinleyemediğiniz bütün telefon konuşmalarını anlık olarak dinleyebilceksiniz.Programın özel Giriş bilgilerinde sizlere verilen kullanıcı ismi ve şifrele ile girip gün içinde yapılan bütün telefon görüşmlerini görebiliyorsunuz.

 

Ortam Dinleme:Yazılım Removo Control özelliği ile uzaktan kontrol ettiğiniz telefonun gizli bir şekilde hapörlerini aktif eder ve ortamdaki bütün konuşmaları dinleme fırsatı sağlar.Ortam dinleme yazılımı uzaktan kontrol ettiğiniz panelden kayıtlarına ulaşabilirsiniz.Nerde ne zaman ortam dinleme yapılmasını istiyorsanız hadaf telefonu bir kere aramanız yeterli olucaktur.Bu arama esnasında kesinlikle karşı telefonda her hangi bir yanma,donma,titreme gibi olmaz ve yazılım %100 gizli olarak çalışmaktadır.Ortam dinleme paketini en çok şehir dışında çocuklarını Üniversite okumak amacıyla gönderen ailler kötü arkdaşlık veya alışkanlıklardan çocuklarının uzak durması için kullanmaktadır.

 

Yer Tespit Özelliği:Özellikle Aile ve şirketlerin kullandığı bu özellik ile hedef kişinin anlık olarak nerde olduğunu harita bilgilerini kullarak Google Map üzerinden anlık olarak takip edebiliyorsunuz.Program 2012 versiyonunda  telefonu taşıyan kişinin anlık olarak yerini 1 metre kadar hata payı ile tespit etsede güncel olarak 2013 versiyonunda Samsung Galaxy S3 serisi için hazırlanan yazılımda nokta atışı ile yer tespiti yapmaktadır.Yer tespit özelliği %100 gizli olarak çalışmaktadır.Telefonu taşıyan kişi telefonu kendi özel teknik servisine götürmesi veya sim kart değişikliğinde bile program gizli olarak çalışmaya devam eder.Böylece Kişi Nerede Olursa Olsun Gps Takip Yazılımı Sayesinde Kolaylıkla Bulabilirsiniz.Yer tespit paketini isteyen müşterilerimiz sadece yazılımını tek olarak satın alabilmektedir.

 

 

 

Gelen ve Giden Mesajların Takibi:Müşterilerimiz tarafından en çok istenen özellik olan gelen-giden tüm mesajları görme özelliği mevcut yazılımın içinde vardır.Hedef telefona nerde ne zaman kimden mesaj geldiğini anlık olarak görebilceğiniz gibi ayrıca size ayrılan özel panelden bir çok filtreleme seçeneği ile en çok kimden mesaj geldiği aylık yıllık olarak öğrenebilir yada hangi saatler arasında  en çok mesaj geldiğini görebilirsiniz.

 

 

  • E-Mail Kayıtları
  • Telefonda Çekilmiş olan resim kayıtları
  • Garanti ve Eğitim Desteği
  • Sim Kart Değişiklik Uyarısı
  • Msn Görüşmeleri kayıtları
  • İnternet takip programı

 

Talep Eden Müşterilerimize programlarımızı yerinde kurulum ve eğitim hizmeti vermekteyiz.Yazılım ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz bizi telefon numaralarımızdan haftanın 7 günü 24 saat boyunca arayabilir.

 

Eşim beni aldatıyor mu acaba nasıl telefonunu dinlerim?

 Eğer eşinizin sizi aldatığını veya çok önemli gizli bir şeyler yaptığında şüpeiyor ve bunu tespit etmek istiyoranız bunun en kolay yolu telefon dinleme cihazları kullanmaktan geçer.Bu yöntemi kullanmak için bir kaç farklı seçeneğiniz vardır.Bunlardan birincisi programın yüklü hazır bir casus telefon alarak yeni bir telefon hediye etmek veya mevcut olan telefona istemiş olduğunuz özelliklerden biri yükletmekten geçmektedir.Eşinizin ya da sevgilinizin telefonuna ulaşabilirseniz, yazılımcılardan ya da çeşitli yerlerden temin etiğiniz, telefon dinleme programını, eşinizin telefonuna yüklemeniz de bir yöntem olabilir.Programın kullanımı oldukça basit ve tükçe kullanım kitapçığı ile birlikte verilmektedir.Hedef kişi telefonu nerde ne zaman kullanırsa kullansız sizlere kısa mesaj ile bildirim gelicektir.

Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
68748
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

Nokia E51 Casus Telefon
Fiyatı : 680 TL
Samsung Galaxy S3 Telefon Dinleme
Fiyatı : 2650 TL
Casus Telefon Nokia 6220
Fiyatı : 600 TL
Samsung Galaxy Ace Casus Telefon
Fiyatı : 1800 TL
Samsung Galaxy Android Casus Telefon Dinleme
Fiyatı : 1650 TL
Nokia 808 Casus Telefon
Fiyatı : 2,500 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz