Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Cemaatçi polislere yargı kalkanı :

Hanefi Avcı'nın telefonlarının sahte isimlerle savcılık kararı alınarak dinlendiği iddiasıyla cemaate yakınlığıyla tanınan polisler Ali Fuat Yılmazer ve Erol Demirhan ile ilgilenen hata duyurusunda bulunduğu davada takipsizlik kararı verildi. Bakırköy dokuz . Gösterişli Ceza Mahkemesi'nin takipsizlik verdiği kararı kaldırıp haklarında dava açılmasını istediği Yılmazer ve  Emirhan ile ilgilenen Savcı Adnan Çimen "Tarafımızca araştırma yapılması mahkemeyi muhakeme etme manasına gelecektir" diyerek takipsizlik kararı verdi.

Hürriyet gazetesinden Toygun Atilla'nın haberine göre, Önceki Güven Müdürü Hanefi Avcı'nın telefonlarının sahte isim ve sahte olaylar üzerinden savcılık kararı alınarak dinlenmesine ilişkili olarak Bakırköy dokuz'ncu Gösterişli Ceza Mahkemesi'nin sorumlular ile ilgilenen dava açılması kararına, savcı onay vermedi.

Devrimci Karargâh davasında 15 yıl hapis cezasına mahkûm kalan Odatv davasında da yargılanan Hanefi Avcı, Silivri Hapishane'nden telekulak izi sürdü ve terörist dinlemeyi meydana çıkardı. Hanefi Avcı, telefonlarının hukuksuz dinlendiğini argüman ettiği Ali Fuat Yılmazer ile Erol Demirhan ile ilgilenen hata duyurusunda bulundu. Ancak savcı, takipsizlik kararı verdi. Avcı bu karara Bakırköy Gösterişli Ceza Mahkemesi'nde itiraz etti. Avcı'nın itirazını onay eden Bakırköy dokuz'uncu Gösterişli Ceza Mahkemesi, takipsizlik verdiği kararı kaldırarak, terörist dinlemeyi yapan, yaptıran Yetkililer ile ilgilenen dava açılmasına karar verdi. Savcılık kararında "Görevli kişiler bunun hukuksal sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaktır" denildi.

SAVCI: MAHKEMEYE MÜDAHALE

Dosya, geçtiğimiz yıl iddianame hazırlanması ve dava açılması amaçlı İstanbul Cumhuriyet Savcısı Adnan Çimen'e gönderildi. bir yıl hemen sonra Adnan Çimen, Yılmazer ve Demirhan ile ilgilenen kovuşturmaya gerek olmadığını ifade ederek , takipsizlik kararı verdi. Çimen kararın gerekçesinde Bakırköy dokuz'uncu Gösterişli Ceza Mahkemesi'nin 'Yasadışı telefon dinlemesi yapanların yargılanmasına' ilişkili olarak kararının kesinlikle olduğunu vurguladı. Çimen,  " Ama müştekinin iddiaları doğruysa bu hususun Cumhuriyet Başsavcılığımızın yetkilerinden ek olarak genişçe yetkilere sahip ilgilenen savcılık aracılığı ile tahkik edileceği, tarafımızca araştırma yapılması mahkemeyi muhakeme etme manasına gelecektir" dedi.

ŞEN: SKANDAL BİR KARAR

İstanbul Üniversitesi Siyasal Veriler Fakültesi Haklar Bilimleri Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ersan Şen, savcı Adnan Çimen'in verdiği kararı 'skandal' olarak yorumladı. Prof. Dr. Şen, haklar tarihinde şöyle bir kararla ilk defa karşılaştığını ifade ederek , "Savcının tekrardan takipsizlik kararı vermesi Ceza Muhakemesi Kanunu'na aykırıdır. Takipsizlik kararı olabilitesi yüksek değildir, karara gösterilen gerekçeler de dosdoğru değildir. İddianame düzenlenip davanın açılması gerekir" diye söyledi .

 
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz