Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

4G Telefon Dinleme Yazılımı
Ürün Kodu
:
11020
 
Liste Fiyatı
:
2500.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
2300 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
2300 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 2300 TL
 
 

 

4G Telefon Dinleme Programı

Nokia, Samsung, İphone, Blackbery, HTC telefonların tamamında çalışan tek yazılım.

Yazılım Full+Full özelliklere sahiptir ve sınırsız olarak 5 veya 6 model farklı telefonda değiştirilebilir.%100 GARANTİLİ ve içinde Eğitim ve Kullanım Kursu hediyelidir.Dileyen müşterilerimizden yerinde kurulum ve eğitim hizmeti verilmektedir.

Yazılım Yükleme ?

 1.Seçenek ; Size Göndereceğimiz sis dosyasını bilgisayarınızdan bluetooth yada usb kablo ile telefona göndererek yükleme yapıyorsunuz. Yükleme işlemi çok basittir. 30 saniye içerisinde yükleme tamamlanıyor.
 2.Seçenek ; Telefondan telefona bluetooth ile gönderip yükleme yapabilirsiniz.
 3.Yeni bir telefon alarak hediye edebilirsiniz. Yazılım ve ayarları tarafımızdan yapılmaktadır.

Telefon Arama Takibi

Aranan veya gelen bütün numaraları uzaktan kontrol etmenize yarayan bu paket ile telefon dinleme yapabilceğiniz gibi yazılımı bütün telefon görüşmelerini otomatik olarak kayıt altına alıyor olucaktır.Programın 2013 versiyonu ile Takip panelinden kimle ne kadar görüştü,en çok konuşulan kişiler gibi bir çok filitre seçeneği ile hedefte nokta atışı yapabilirsiniz.Hatta aranan yada arayan numaranın sahibi telefon rehberinde kayıtlı ise direk olarak isim halinde görünecektir.

Gelen ve Giden Mesaj Kayıtları

Sms takip yazılımı ile yazılımın yüklü olduğu telefon üzerinden gönderilen tüm mesaj veya telefona gelen mesajlarını anlık olarak görebilir ve detaylı bir şekilde analiz yapabilirsiniz.Hedef kişi telefonuna gelen mesajı anında silmiş olsa bile yazılımı otamatik olarak mesaj geldiği anda kopyaladığı için yazılımdan takip edebilirsiniz.

Yer Tespit Özelliği

Yer Tespit özelliği hedef kişi nerde olursa olsun sizlere mahalle,cadde bilgilerine kadar detaylı olarak bilgi gelicektir.Google Maps üzerinden tespit edebilmenize olanak sağlar.

 

E-Mail Kayıtlarını Görebilme

E-Mail Takibi özelliği sayesinde hedef telefon üzerinden gönderilen ve alınan tüm maillerin bir kopyası da sizin hesabınıza aktarılacaktır. Bu sayede tüm mail listesine anında ulaşabilme fırsatı da sizin olacak. Sizi aldatanlar tüm işleri mail üzerinden de hallederek zeki olduklarını düşünebilirler ama farkında olmadıkları bir şey var ki; attıkları her adımdan artık haberiniz var…

Yeni Özellik Fotoğraf Takip Özelliği

Fotoğraf takibi özelliği ise hedef telefon üzerinde kaydedilmiş yada çekilmiş her fotoğrafı sizin görebileceğiniz bir alana depolar. Belki şüphelendiğiniz kişi düzenli olarak resimlerini gizli bir yere depolayıp telefonundan siliyor olabilir.

Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
85434
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

4G Telefon Dinleme Yazılımı
Fiyatı : 2300 TL
Samsung Galaxy S3 Telefon Dinleme
Fiyatı : 2650 TL
Iphone 5 Maxi yazilim
Fiyatı : 2700 TL
Nokia N8 Casus Yazılım
Fiyatı : TL
Samsung Galaxy Ace Casus Telefon
Fiyatı : 1800 TL
Galaxy S2 Casus Telefon
Fiyatı : 2250 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz