Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Mesaj Takip Yazılımı
Ürün Kodu
:
 
Liste Fiyatı
:
300.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
299 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
299 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 299 TL
 
 

 

En çok talep gören yazılımlardan biri olan Mesaj Takip Yazılımı Maxi Güvencesi ile garantili,Lisanlı ve Telefon Değişiklik hakkı ile kredi karına 12 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.Mesaj takip programı 2013 versiyonu ile satılmaktadır.

Program 2013 versiyonunda gelen ve giden mesajlarını anlık olarak gösterdiği gibi aynı zamanda Amerika'da bulunan sunucularda size verilen özel şifre ve kullanıcı adıyla giriş yapabilir ve Geniş bir filtreleme seçeneği ile hedef telefona gelen mesajların aylık yıllık dökümanını hangi numaradan en çok mesaj geldiğini yada hangi saatler arası en çok mesaj geldiğini görebilirsiniz


MSJ Takip Yazılımının Herhangi Bir Süre Sınırlaması Var mı?

Msj Takip yazılımı alan müşterilerimiz alış oldukları lisans ömür boyudur.Yazılımı cihaz değiştirme hakkı ile ömür boyu kullabilirsiniz


Mesaj Takip Yazılımını Kullanmak Zor Mu?

Yazılımı kullanmak oldukça basit ve kolaydır.Yazılım yüklendiği zaman Teknik destek ekibimiz İstanbul'un iki yakasında bulunan ofislerimizde Yarım saat kadar eğitim vermektedir.Ayrıca Yazılımı Satın Aldığınız Taktirde Size Yükleme Ve Kullanım Konusunda Tam Detaylı Kullanım Kılavuzu Gönderilecektir. Takıldığını Noktalarda Telefonla Destek Alabilirsiniz.


Mesaj Takip Yazımı Yüklediğim Telefonda Bulunur Mu?

Yazılımın en büyük özelliği %100 gizli çalışmasıdır.Yazılım kesinlikle telefonun menüsünden osyalarda Galeri Gibi Alanlarda Simge Şeklinde Veya İsim Şeklinde Alsa Gözükmez, Yazılım Yüklenmiş Telefon Teknik Servise Dahi Gösterilse Bu Tür Bir Yazılım Yüklü Olduğu Tesbit Edilmesi Mümkün Değildir.Hedef telefon yazılım yüklü halde her hangi bir servise gitse bile farkedilmez


Sms Takip Yazılımını Yükledigim Telefonda Görünür mü? Tespit Edilirmi ?

Nokia Sms Takip Yazılımı Yüklediğiniz Telefonda Asla Hiçbir Şekilde Gözükmez, Telefonun Menüsünde Dosyalarda Galeri Gibi Alanlarda Simge Şeklinde Veya İsim Şeklinde Alsa Gözükmez, Yazılım Yüklenmiş Telefon Teknik Servise Dahi Gösterilse Bu Tür Bir Yazılım Yüklü Olduğu Tesbit Edilmesi Mümkün Değildir. Ayrıca Smslerin Birer Kopyasını İletirken İletim Raporlarında da Asla Gözükmez.

 

Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
56407
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

4G Telefon Dinleme Yazılımı
Fiyatı : 2300 TL
Galaxy S2 Casus Telefon
Fiyatı : 2250 TL
İphone Mesaj Kayıt Programı
Fiyatı : 580 TL
Iphone 5 Maxi yazilim
Fiyatı : 2700 TL
Samsung Sms Takip Programı
Fiyatı : 480 TL
Samsung Galaxy Ace Casus Telefon
Fiyatı : 1800 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz