Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Iphone 5 Maxi yazilim
Ürün Kodu
:
33002
 
Liste Fiyatı
:
2800.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
2700 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
2700 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 2700 TL
 
 

 

Iphone 5 Maxi yazilim ... Dünya üzerindeki en iyi yazilim. %100 performans...

* Telefon Görüsmelerini Canli Dinleme

* Ortamdaki Sesleri Canli Dinleme

* Ortamdaki Sesleri Kayit Etme

* Gelen ve Giden Sms Takibi

* E-mail Kayitlari

* WhatsApp Yazismalari

* Facebook Messenger Yazismalari

* Line Messenger Yazismalari

* Skype Yazismalari

* MMS Mesajlari

* Rehber Bilgisi

* Iphone'da kayitli fotograflara erisebilme

* Iphone'da kayitli videolari izleyebilme

* Iphone'da kayitli ses dosyalarini dinleyebilme

* Imessage Kayitlari

* Iphone'dan girilen internet sitelerine görüntüleme

* Iphone not defteri kayitlari

* Iphone kayitli önemli gün hatirlatma bilgileri

* Iphone'da yüklü uygulamalari görüntüleme
* Yer Tespiti

* Sinirsiz Cihaz Degistirme Hakki...

* %100 Gizli Çalisir

 
* %100 para iadesi garantili.


* 103 yazilim mühendisi tarafindan 6 aylik çalisma sonucunda ortaya çikan benzersiz yazilim..


* Tüm testleri sifir hata ile tamamlamistir.


* Yazilim mühendislerimiz 21.09.2012 tarihinde satisa çikan iphone 5 üzerinde tam 6 aydir çalisdi ve sizlere en iyisini, mükemmel ötesi bu yazilimi hazirladi.


* 6 aylik bir beklemeden sonra sorunsuz yazilimi 15.03.2013 itibari ile satisa çikardik.


* Bu yazilim yalnizca biz ve bayilerimizde mevcuttur. Istanbul,Izmir ve Ankara'da yazilimlari test edip satin alabilirsiniz


* Müsteri temsilcimiz Türkiye'nin neresinde olursaniz olun yerinize gelerek test ederek satin alma imkani sunmaktadir.


* Siz degerli müsterilerimize hiç bir zaman 70 dolarlik çin mensei mspy, mobilstealth, flexispy ve spybuble yazilimlarini satmadik. ( Bu yazilimlar iphone telefonun çökmesine sebep vermektedir. )


* Yazilimlarimiz,

Atv Ana Haber,

Show Tv Ana Haber,

Kanal D Seda SAYAN ve

Kanal D Fatih PORTAKAL Ne Yapmali Programinda test edilmistir.

Türkiye'nin ve Dünya'nin tek profesyonel firmasi...


Eger aldatiliyorsaniz, süphelerinizden kurtulmak istiyorsaniz bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

 
* Lütfen bayilerimiz haricinde hiç bir kisiyi dikkate almayiniz.Bayilerimize ait internet siteleri ;

www.sanalcasus.com
www.amedya.org
www.casustelefon.web.tr
www.casusgsm.com
www.telefondinleme.eu
www.casustelefonlar.gen.tr
www.telefoncasus.net
www.casus-telefondinleme.com
www.sanalcasus.org
www.telefon-dinleme.net
www.casustelefon.ws
www.casustelefon.eu
www.casustelefondinleme.org
www.telefondinlemeprogrami.net
www.ceptelefondinleme.org
www.dinlemecihazi.net
www.dinlemecihazi.com
www.telefondinlemecihazlari.gen.tr
www.telefondinlemecihazi.com

 

 

Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
94415
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

Iphone 5 Maxi yazilim
Fiyatı : 2700 TL
Nokia 808 Casus Telefon
Fiyatı : 2,500 TL
Samsung Galaxy S3 Telefon Dinleme
Fiyatı : 2650 TL
İphone 5 Özel Casus Telefon
Fiyatı : 2700 TL
Nokia E66 hazır casus telefon
Fiyatı : 900 TL
4G Telefon Dinleme Yazılımı
Fiyatı : 2300 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:-telefon dinleme - monitor minor - telefon takip
 

Amerika'da telefon dinleme skandalı haberi !

AMERIKA'de öncesinde kocaman bir skandala ne sebeple olan telefon dinleme olayı bir kez daha yaşandı ve Amerika tekrardan yerinden oynadı . Gelen bilgilere gereğince Adının açıklanmasını istemeyen bir önemli mezun yetkili , bu uygulamanın Amerika'yı pkk tehdidine karşıt korumada önemli öneme sahip olduğunu ifade etti.Mezun,telefon görüşmelerinin izlemeye alınması yardımıyla , terörle uğraş yetkililerinin kayıtlı ve şüpheli teröristleri bulabildiğini , pkk faaliyetlerine bulaşmış şahıslarla temasa geçebildiğini bildirdi.
İngiliz Guardian gazetes,Nisan ayında Milli Emniyet Dairesi'ne telefon kayıtlarını cem yetkisi veren gizli bir yargıevi kararı çıkarıldığını bildirmişti.Yargıevi kararı,Amerikalı Verizon telefon şirketinin bir hemen yan kuruluşunun elindeki bütün milli ve uluslararası telefon arama kayıtlarını her zaman yetkililere doğrulama etmesini öngörüyor . Fakat kararda , telefon görüşmelerinin içerikleri istenmiyor. Verizon yetkilileri,haberle ilgilenen bir detaylı bilgi yapmadı .
Amerikan kişi hakları ve bütün politikaları örgütleri , yasaların istihbarat kurumlarına halkı takip yetkisi vermesine şiddetle karşıt çıkıyor. Amerikan basınına gereğince sözkonusu yargıevi kararı da Vatanperverlik Yasası adıyla bilinen kesinleşmemiş yasanın 215'inci maddesine dayanıyor . Vatanperverlik Yasası , 11 Eylül 2001 pkk saldırılarının sonrasında yürürlüğe girmiş , pkk zanlılarını takibe alma konusunda polisin yetkilerini arttırmıştı . Başkanımız Barack Obama da 2009'a göreve başladıktan bir sonra bu yasanın bir takım maddelerin geçerlilik sürelerini 4 sene daha uzatmıştı . Uzatılan maddeler aralarında yetkililere , elektronik iletişimleri takip , ticari kayıtları yargıevi emriyle tetkik ve bir başına saldırı aranjman olasılığı kuvvetli ecnebi ülke vatandaşlarını takibe alma yetkisi de bulunuyor .

Obama'ya Telefon Dinleme Davası

Amerika Birleşik Devletlerinde Telefon görüşmlerinin dinlenmesi ile başlayan skandal sonucu Abd Başkanı Barack Obama'ya karşı dava açıldı. üst düzel personel ve FBI Yönetimde bir kadro ile dünyanın üst düzey bir çok yöntecisinin telefonun görüşmelerinin dinlendiği ortaya çıktığından beri skandal devam ediyordu.ABD yetkillerinin yapmış oldukları açıklamalarda telefon dinleme ile bir çok terör olayının olmadan önüne geçildiği ifade edilerek bu uygulama savunuldu.ABD meclisinde görev yapan Cumhuriyetçi Milletvekili Rand Paul'un "Anaya ve Kanunlara aykırı telefon dinleme görevi" konu dava açtığını açıklandı.Fox News'e Davanın neden açıldığını ve konusu ile ilgili açıklama yapan  Milletvekili artık telefon dinleme skandalını Yüksek Mahkeme ilgileneceğini ve ülkenin en büyük haberleşme devi olan Verizon'dan kayıtlı olan bütün konuşmaları toplandığını vurguladı.Oba yöntemi ve iktidar parti telefon dinlemelerinin devletin gerektiğinde yapabilceğini ve terör olaylarını engellediğini savundu.Ugur Yilmaz